Rank  Qual  Group  Name  NOC Code
1. Q Qualifications A DOGUE Marvin Faly GER
2. Q Qualifications A LANIGAN-O KEEFFE Arthur IRL
3. Q Qualifications A TYMOSHCHENKO Pavlo UKR
4. Q Qualifications A BELAUD Valentin FRA
5. Q Qualifications A VAIVADA Dovidas LTU
6. Q Qualifications A VLACH Martin CZE
7. Q Qualifications A TOOLIS Thomas GBR
8. Q Qualifications A PRADES Valentin FRA
9. Q Qualifications A CICINELLI Matteo ITA
10. Q Qualifications A KASZA Robert HUN
11. Q Qualifications A SVECOVS Pavels LAT
12. Q Qualifications A KINDERIS Justinas LTU
13. Q Qualifications A GUTKOWSKI Lukasz POL
14. Q Qualifications A LIEBIG Fabian GER
15. Q Qualifications A DEMETER Bence HUN
16. Q Qualifications B COOKE James GBR
17. Q Qualifications B CHOONG Joseph GBR
18. Q Qualifications B GUSTENAU Gustav AUT
19. Q Qualifications B LESUN Aleksander RUS
20. Q Qualifications B COLASANTI Daniele ITA
21. Q Qualifications B KHAMTSOU Ivan BLR
22. Q Qualifications B REGOS Gergely HUN
23. Q Qualifications B NOBIS Alexander GER
24. Q Qualifications B PALAZKOV Ilya BLR
25. Q Qualifications B NAKONECHNYI Ruslan LAT
26. Q Qualifications B LIFANOV Alexander RUS
27. Q Qualifications B KUF Jan CZE
28. Q Qualifications B DOGUE Patrick GER
29. Q Qualifications B UNAL Bugra TUR
30. Q Qualifications B LOUBET Brice FRA
31. q Qualifications A CURRY Samuel GBR
32. q Qualifications B MAROSI Adam HUN
33. q Qualifications B STASIAK Sebastian POL
34. q Qualifications A LAWRYNOWICZ Daniel POL
35. q Qualifications A PINCUKS OLEKSANDRS LAT
36. q Qualifications B POLIVKA Ondrej CZE
37. r Qualifications B DE LUCA Riccardo ITA
38. r Qualifications A TSIKHANAU Pavel BLR
39. r Qualifications A PETRONI Pierpaolo ITA
40. r Qualifications B BEREZNIAKOV Hordii UKR
41. r Qualifications B ZVEDENIUK Pavlo UKR
42. r Qualifications B DEJARDIN Pierre FRA
43. r Qualifications A BARANOV Serge RUS
44. r Qualifications A GISPERT Joan ESP
45. r Qualifications B SHIVEL Luis ESP
46. r Qualifications A GRYCZ Marek CZE
47. r Qualifications A PAVLYUK Denys UKR
48. r Qualifications A MIHALEV Todor BUL
49. r Qualifications B HEREDIA VIVES Aleix ESP
50. r Qualifications B DALLENBACH Alexandre SUI
51. r Qualifications A BELYAKOV Kirill RUS
52. r Qualifications B STEINBOCK Daniel SWE
53. r Qualifications A KOLEV Denis BUL
54. r Qualifications A KASYANIK Kirill BLR
55. r Qualifications A KHIJAKADZE Gaga GEO
56. r Qualifications B SAMSONOV Valentin MDA
57. r Qualifications B MAGRAKVELIDZE DAVIT GEO
58. r Qualifications B SWIDERSKI Jaroslaw POL
59. r Qualifications B ZLATKOV Aleksandar BUL
60. r Qualifications A O'BRIEN Tom IRL
61. r Qualifications B LICHANEC Filip SVK
62. N/A Qualifications A PANTAZIDIS Alexandros GRE
 Rank  Qual  Group  Name  NOC Code
1. Q Qualifications A FRENCH Kate GBR
2. Q Qualifications A CLOUVEL Elodie FRA
3. Q Qualifications A VENCKAUSKAITE Gintare LTU
4. Q Qualifications A SCHLEU Annika GER
5. Q Qualifications A NOWACKA Oktawia POL
6. Q Qualifications A COYLE Natalya IRL
7. Q Qualifications A PRASIANTSOVA Iryna BLR
8. Q Qualifications A MUIR Joanna GBR
9. Q Qualifications A BURIAK Anna RUS
10. Q Qualifications A PERMYKINA Valeriya UKR
11. Q Qualifications A KOVACS Sarolta HUN
12. Q Qualifications A GUBAYDULLINA Gulnaz RUS
13. Q Qualifications A MICHELI Elena ITA
14. Q Qualifications A AKSIN Ipek TUR
15. Q Qualifications A STEINBORN Ronja GER
16. Q Qualifications B BATASHOVA Uliana RUS
17. Q Qualifications B ASADAUSKAITE Laura LTU
18. Q Qualifications B LANGREHR Rebecca GER
19. Q Qualifications B GULYAS Michelle HUN
20. Q Qualifications B SILKINA Volha BLR
21. Q Qualifications B SUMMERS Francesca GBR
22. Q Qualifications B SOTERO Alice ITA
23. Q Qualifications B OZYUKSEL Ilke TUR
24. Q Qualifications B BRASSIL Sive IRL
25. Q Qualifications B VARLEY Jessica GBR
26. Q Qualifications B MALISZEWSKA Anna POL
27. Q Qualifications B OTEIZA Marie FRA
28. Q Qualifications B SALMINEN Laura FIN
29. Q Qualifications B GUZI Blanka HUN
30. Q Qualifications B PROKOPENKO Anastasiya BLR
31. q Qualifications B TOGNETTI Aurora ITA
32. q Qualifications B BARBAZA Manon FRA
33. q Qualifications B SERAPINAITE Ieva LTU
34. q Qualifications B KOHLMANN Janine GER
35. q Qualifications A MATYUKHEVICH POLINA GEO
36. q Qualifications B IBATULLINA Adelina RUS
37. r Qualifications A FREZZA Alessandra ITA
38. r Qualifications B JURT Anna SUI
39. r Qualifications A KRENKOVA Karolina CZE
40. r Qualifications A PRISE Eilidh IRL
41. r Qualifications A CIPROVA Barbora CZE
42. r Qualifications A SUKORA Katjarina BLR
43. r Qualifications B BATRAK Zinayida UKR
44. r Qualifications A FOLDHAZI Zsofia HUN
45. r Qualifications B EUDES Anaïs BEL
46. r Qualifications A CHYZHOVA ANASTASIIA UKR
47. Qualifications A BENGS Eevi FIN
48. Qualifications A LICHANCOVA Alica SVK
49. N/A Qualifications B PRIBYLOVA Eliska CZE